loading

O firmie

POL-MOT Auto S.A. to firma o długoletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej w Polsce. Od 2007 roku funkcjonujemy, jako Oddział spółki POL-MOT Auto, firmy o ogólnopolskim zasięgu.

W kieleckim salonie przy ul. Krakowskiej prowadzimy sprzedaż samochodów nowych OPEL oraz serwis gwarancyjny OPEL i CHEVROLET. Poprzez stałą rozbudowę oferty zarówno względem sprzedaży jak i świadczenia usług serwisowych firma POL-MOT Auto S.A. to zdecydowanie najlepszy dla Państwa partner w branży motoryzacyjnej.

Głównym naszym atutem jest stały rozwój oferowanych usług i elastyczność w reagowaniu na potrzeby naszych Klientów. Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie: sprzedaży i serwisu samochodów nowych i używanych, sprzedaży usług finansowych i ubezpieczeń, odkupu samochodów używanych.  Posiadamy własną Stację Kontroli Pojazdów oraz zakład blacharsko-lakierniczy, dzięki czemu zapewniamy bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych samochodów wszystkich marek. 

 

 


Jesteśmy z Wami

Co roku zapraszamy szerokie grono naszych lojalnych Klientów na spotkania pod nazwą "Dzień z POL-MOT Auto" lub przy okazji premier nowych modeli OPEL. Mamy przyjemnośc gościć Państwa w naszym salonie jak również podczas eventów plenerowych związanych z szerzeniem wiedzy o bezpieczeństwie pod okiem fachowców, dlatego zaprosiliśmy do współpracy Akademie Jazdy Opel.


  

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z naszej bogatej oferty! 

Do góry