loading

Ubezpieczenia POL-MOT Auto

W ramach POL-MOT Auto została powołana agencja ubezpieczeniowa, zatrudniającą specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w branży, którzy na życzenie przedstawią produkty ubezpieczeniowe dostosowane do Państwa potrzeb i preferencji. POL-MOT Auto jest jednym z liderów sprzedaży samochodów w Polsce.

 

W efekcie współpracy z renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi nasza agencja może zaoferować Państwu jedną z najtańszych polis komunikacyjnych OC na rynku krajowym, a także ubezpieczenie AC oparte na solidnych podstawach, obejmujące pełną obsługę posprzedażową tak dla samochodów nowych, jak i używanych aż do 13. roku eksploatacji.

 

Tylko u nas mogą Państwo zawrzeć korzystne ubezpieczenia:

  • pakietowe
  • mienia
  • podróży zagranicznych
  • finansowe

Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową pomoc naszych doradców, zarówno już podczas wyboru rodzaju ubezpieczenia, załatwiania formalności przy wypowiadaniu umowy ubezpieczenia komunikacyjnego OC, jak też bezgotówkowej likwidacji szkód.
 

 

Gwarancja Serwisowa Opel

 

Nasze zaangażowanie nie kończy się po upływie pierwszych dwóch lat. Wspólnie z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami oferujemy Gwarancję Serwisową Opel, która oferuje ubezpieczenie kosztów napraw samochodu, również tych z dużym przebiegiem.

  • Gwarancja Serwisowa Opel obejmuje wszystkie istotne części takie jak silnik, skrzynię biegów, sterowanie i systemy elektroniczne.

  • Zawsze możesz liczyć na fachową pomoc serwisu POL-MOT Auto.

 


Marzenia naszych klientów spełniają się, gdy jako partnera finansowego wybierają firmę POL-MOT Auto

 

Twój Doradca POL-MOT AUTO

Agnieszka Ryba

Tel. 41 368 10 25 wew. 7

kom. 501 618 259

aryba@polmotauto.pl

Do góry